Про нас Контакти Доставка і оплата Вхід на сайт Реєстрація
Категорії
   Інтернет магазин Баняки є постійно розвиваються проектом, де будь-яка господиня зможе підібрати і купити красиві, якісні і функціональні товари для будинку. Ми раді запропонувати нашим покупцям широкий асортимент кухонного начиння і дрібної побутової техніки за найнижчими цінами не тільки в Києві, а й по всій Україні.
 
   Серед великого асортименту Ви зможете підібрати і купити прекрасну кухонне начиння відомих виробників, що користується у господинь стійким попитом. Що стосується труднощі вибору товару, наші консультанти кваліфіковано допоможуть підібрати посуд, укомплектувати її в індивідуальні набори.
 
   Наша мета допомогти кожній господині наповнити затишний будинок надійної і корисною кухонною технікою, посудом та іншими речами. Оскільки ми цінуємо Ваш час, весь товар, структурований по розділах. Його можна купити дистанційно, не залишаючи квартири. Для цього достатньо:
 
  • Подзвонити по одному з вказаних вище телефонів;
  • Покласти товар в корзину.
 
   Ми виконуємо доставку товару в будь-яке місто України, використовуючи кур'єрську доставку сервісом «Нова Пошта» або «Інтайм».

© 2016
Студия по созданию сайтов "Бриз"